Ackee s.r.o.

BB Auto

Web

Ackee s.r.o.
Ackee s.r.o.

O BB auto
Na webu bbauto.cz naleznete tak trochu jiný rozvoz od společnosti Bageterie Boulevard – kolem času oběda objíždí několik záchytných bodů upravené auto, které zvládne během několika minut na zastávce vydávat bagety.

Naše řešení
Připravili jsme webovou aplikaci, která umožňuje v reálném čase sledovat pohyb auta a zároveň kontrolovat a vypočítávat jeho zpoždění pomocí GPS lokátoru, umístěného v autě. Celý web je pod správou námi vytvořeného CMS systému, který umožňuje úpravu tras a jídel, které jsou součástí menu daného dne. Součástí dodávky byla zároveň i kurýrní aplikace.  

Použité technologie
Hlavní výzva spočívala v napojení na GPS lokátor umístěný v autě, který je schopen sledovat přesnou polohu vozu a čas, kdy zhruba dorazí na zastávku, kterou v reálném čase promítá uživateli skrz webovou aplikaci.

Rozsah dodávky
Kromě samotné webové aplikace jsme připravili kompletní grafiku, navrhli funkčnost, připravili podpůrný CMS systém, kurýrní aplikace a provedli důsledné testování. 

Hlavní přínos
Jelikož víme, že městský člověk je ve spěchu a během oběda kolikrát ani nestihne vyjít z kanceláře na chutný oběd, rozhodli jsme se mu nabídnout řešení. Díky webu bbauto.cz pro Bageterie Boulevard jste schopni si dát dobrou bagetu díky novému rozvozu a přesně víte, kdy u vás bude a šetříte tak váš čas.

Jakub Gottwald

Bageterie Boulevard

Výběr Ackee, jako technologického partnera bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohl udělat. Zjednodušeně jsme Ackee dali zadání, které ani nebylo finální a výsledkem byl web a appka, která předčila naše očekávání.

Kontakt

Máte zájem o vývoj mobilních aplikací od profesionálů? Domluvte si s námi schůzku!

+420 604 762 266

Ing. Martin Půlpitel (CEO)

+420 724 008 676

Ing. Josef Gattermayer (CIO)

Ackee s.r.o.

Karolinská 650/1

186 00, Praha 8

Česká republika

Mapa

.

IČO: 24240826

DIČ: CZ24240826

Číslo účtu: 2600280340/2010

Ackee s.r.o. © 2017 All rights reserved.

Napište nám