< Zpět na články

DevOps jako samostatná služba? Ano!

DevOps je jednou z nejnáročnějších IT disciplín současnosti. Přemýšleli jste někdy o tom, co je potřeba k obsluze milionů uživatelů? A jestli se váš tým zvládne postarat o provoz vašeho nového IT projektu? Ať už jde o implementaci, optimalizaci nebo podporu, ideální je začít konzultací se zkušenými DevOps experty. Ackee nově nabízí DevOps jako samostatnou službu a náš certifikovaný interní tým, který má za sebou přes 250 úspěšných projektů, je připraven na další výzvy.

ackee_devops_process_infographic

Architektonické řešení

Jste teprve na začátku? Máte už své backend vývojáře, ale chybí vám pro ně infrastruktura? Jsme schopni pomoct s projekty v jakékoliv fázi. Našemu DevOps týmu není cizí AWS ani GCP: vše připravujeme v Terraformu, pro vývojáře přichystáme dobře napsané pipeliny a všechno podchytíme stabilním monitoringem. Za úspěšný provoz vašeho projektu ručíme svými certifikacemi – od Kubernetes (CKA, CKS) přes certifikaci od Googlu až po Terraform od Hashicorp.

Optimalizace

Máte už svojí aplikaci, se kterou chcete změnit svět, ale nejste si jistí, jestli si to můžete dovolit? Ani to není problém. Náš DevOps tým se zaměřuje na architekturu aplikací tak, aby sloužily milionům uživatelů za rozumný rozpočet. Můžeme vám pomoct odhadnout náklady v prostředí cloudu, a upravit workload tak, abyste za něj platili, jen když běží. Pomůžeme optimalizovat nejen vaši infrastrukturu, ale i celý DevOps proces.

Ackee DevOps Team Certificates

SRE

Service Reliability Engineering (SRE) je nejnáročnější oblastí DevOps. Pomůžeme vám sestavit tým, který bude pro váš projekt k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Byla by škoda promarnit vypuštění aplikace do světa nečekaným výpadkem. Buďte proto připraveni: vytvořte si benchmarky, připravte monitoring a dejte dohromady tým, který bude mít projekt na starost. Pomůžeme vám navrhnout postupy SRE, které váš projekt udrží v chodu, tak jako jsme se o to dosud postarali u stovek našich vlastních.

DevOps as a Service

Stručně řečeno: Proměňujeme kód v úspěšné produkty pomocí nejefektivnějších, udržitelných a škálovatelných technologií. Pokud chcete dostat svou IT infrastrukturu pod kontrolu, naši certifikovaní experti (CKA, CKS, GCP, AWS, Terraform a další) si poradí s jakoukoli DevOps výzvou, což jsme si ověřili na projektech jako FlashSport, WeShare, BoxNow a mnoha dalších. Zkušenosti našich vývojářů, IT architektů a odborníků na infrastrukturu jsou teď k dispozici i vám. Dejte vědět, co pro vás můžeme udělat.

Martin Beránek
Martin Beránek
DevOps Team Lead

Máte zájem o spolupráci? Pojďme to probrat osobně!