Najděte si práci kousek od vašeho domova

Ušetřete čas a peníze dojížděním do práce a věnujte je tomu, co je pro vás skutečně důležité. V aplikaci stačí říct, kde bydlíte, a pak si jen vybírat z nabídek.

Iphone
Výsledky

Přes 2000 ověřených lidí na hlídání

Dostupnost

Dvě verze v rámci jedné aplikace

Server

Nejmodernější cloudové technologie

01 ANALÝZA

Díky aplikaci ušetříte při dojíždění do práce čas i peníze

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip consequat.

-

Persony

- Situační analýza

02 NÁVRH

Lorem ipsum dolor

Důležitá pro nás byla také vyrovnanost služby. Chtěli jsme, aby systém zohlednil i hlídačky, které v poslední době nehlídaly a nemají nejnovější reference. Do aplikace jsme zahrnuli rozsáhlý CMS systém. Ten zajišťuje celé administrační rozhraní a dokáže rodičům nabídnout ty nejlepší hlídačky v okolí.

-

Wireframes

- ios

- android

04 REALIZACE

Lorem ipsum dolor

Pro Babysitting.today jsme využili nejmodernější cloudové technologie. Vznikla unikátní služba, která snoubí principy sociální sítě a výhody mobilní aplikace. Své rozhraní aplikace přizpůsobuje podle toho, je-li uživatel přihlášený jako rodič nebo jako hlídačka.

-

Persony

- Situační analýza

- java

05 PODPORA

Lorem ipsum dolor

Aplikace je vytvořená tak, aby mohla společně s celým startupem růst. My zajišťujeme, aby její kontinuální vývoj probíhal bez problémů.

-

ibm bluemix

- compose.io

Na spolupráci s Ackee bych rád ocenil jejich flexibilitu při řešení zadaných úkolů a poskytnutém množství programátorských kapacit v jednotlivých fázích projektu. Těším se na budoucí spolupráci v tomto a dalších projektech.

Adam Leitmančík LMC

Adam Leitmančík

LMC

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Logo
Logo
Logo