Ackee s.r.o.
CS

Bleskové sportovní zpravodajství

Rok: 2019–2020
Klient: Flashsport
Výzva

Posbírat, personalizovat, doručit. Ihned

Na úplném počátku stál náš chytrý agregátor obsahu Tapito. Právě díky zde využitým technologiím a našim zkušenostem si nás Livesport po jeho odkoupení vybral jako partnera pro vývoj zbrusu nového produktu. Ten musel splňovat vysoké technologické nároky, které umožňují vybraný obsah doručovat uživatelům téměř v reálném čase.

Řešení

Sportovní výsledky do pár sekund díky gRPC

Jak nejlépe uspokojit dychtivé sportovní fanoušky? Rozhodující je rychlost. Využili jsme proto technologii gRPC a vytvořili mobilní a webovou aplikaci, které bleskovou rychlostí agregují články se sportovní tematikou ze všech relevantních zdrojů. Díky tomu uživatelé v mžiku získají kompletní přehled o dění ze světa sportu, který je zajímá, bez zbytečné prodlevy.

Zajímavosti

Flexibilita, rychlost, agilita

Rychlost a flexibilita hrála důležitou roli od samého začátku. Díky úzké spolupráci s interním týmem Livesportu jsme se zapojili do všech fází projektu – od konzultace UX designu přes sdílení verzovacích nástrojů a databází dat pro až po zátěžové testy. Agilní přístup nám umožnil efektivněji sdílet naše technologické know-how a rychle reagovat na požadavky klienta. Výsledkem jsou aplikace, které tento princip odráží také ve vztahu k uživateli.

“Ackee jsme si vybrali na základě skvělých referencí a předchozích zkušeností, takže jsme si byli jistí jejich odbornými znalostmi. Bez nich bychom náš produkt nemohli spustit. Jejich největší kvalitou je široká škála dovedností a schopnost být aktivním partnerem v mnoha oblastech. Ukázali, že věří v náš produkt a pro úspěch projektu udělají maximum. S výsledky dosavadní spolupráce jsme velmi spokojeni a rádi v ní budeme pokračovat i nadále.”

../person/person_flashsport_new.jpg
Jan Tomeš Project Manager, Livesport

Tým

Management

Boris Kováč

Design

Roman Gordienko Michal Mikolaj

Backend

Antonín Křivohlavý Jaroslav Šmolík Jiří Šmolík Michal Vlasák Zhanybek Sadvakassov

Frontend

Lukáš Horák Marek Janča Jiří Zdvomka

Android

David Bilík Michal Pešek

iOS

Igor Rosocha Jakub Olejník

DevOps

Sandra Tatarevičová Tomáš Hejátko

Testing

Markéta Hejná Julie Klikarová