Ackee s.r.o.
CS EN DE
 bazos

Bazoš

Appka pro legendu české inzerce

Bazoš je dnes už jistá volba pro každého, kdo chce rychle nakoupit nebo prodat, ať už se jedná o jakékoli zboží. Teď má i svou medailí ověšenou appku, díky které je inzerování zas o něco pohodlnější, rychlejší a hlavně jednodušší. A eBay může závidět!

Bazos app from Ackee
Bazos app from Ackee
Bazos app from Ackee

Naše řešení

Zaměřili jsme se na uživatelsky přívětivé prostředí a aplikaci navrhli tak, aby byl proces inzerování a nákupu pro uživatele co nejjednodušší. Samozřejmostí je možnost přidat si inzeráty do oblíbených nebo nastavit agenta na základě definovaných parametrů (cena, lokalita, zboží). Uživatelé mohou také jednodušeji a rychleji topovat své inzeráty pomocí In App plateb – přímo v mobilu zvolí platbu přes operátora nebo kartou a jejich nabídka je rázem více na očích. Právě funkce In App plateb pro nás byla výzvou a nakonec se kvůli ní zdrželo vydání iOS aplikace o 14 dnů. (Během tohoto 14denního ladění jsme vytopovali desítky inzerátů, a proto rozprodali část majetku našeho CTO. :)) Ale platby teď frčí jako po másle!

Hlavní přínos

Aplikace Bazoš zrychluje celý proces prodeje i nákupu – uživatel jednoduše vyfotí mobilem, co prodává, a ihned může inzerovat. Pak stačí počkat na zájemce, kteří se s ním mohou telefonicky spojit přes jediné kliknutí. Přímo v aplikaci je navíc možné přepnout mezi českou, slovenskou a rakouskou doménou. Během práce na bezchybnosti této funkce jsme sice o pár let zestárli, ale vy si teď můžete zabrouzdat i v nabídkách našich zahraničních sousedů. Že výsledek stojí za to, potvrdila i odborná porota soutěže WebTop100, kde jsme získali medaili v kategorii Mobilní řešení roku 2019.

Bazos app from Ackee
Bazos app from Ackee
Bazos app from Ackee

Rozsah dodávky

Naše práce spočívala v kompletním navržení a vývoji aplikace pro iOS i Android, včetně grafiky a UX. I dále pokračujeme ve spolupráci – pracujeme na vývoji a vylepšujeme.

Použité technologie

Aplikace pro iOS se vyvíjela ve Swiftu a androidí verze je napsaná v Kotlinu. Zvláštní pozornost jsme věnovali složitému systému zabezpečení, které chrání proti neoprávněnému přístupu na API Bazoše.

Radim Smička, Founder & CEO at Bazoš

Radim Smička

pan Bazoš (ředitel)

Aplikacím jsme ještě před rokem nedávali žádnou důležitost. Poté jsme zjistili, že nám v tomto segmentu začíná ujíždět vlak. Samotné rozhodnutí pro Ackee, která nám vyvíjí verzi jak pro Android i pro iOS, bylo vcelku jednoduché. S následným vývojem jsme maximálně spokojeni.

Kontakt

Praha

[email protected]

Karolinská 650/1

186 00, Praha 8

Česká republika

IČO: 24240826

DIČ: CZ24240826

BÚ: 2600280340/2010

Mapa

Berlin

[email protected]

The Drivery, Mariendorfer Damm 1

12099 Berlin-Tempelhof

Německo

 

Máte zájem o spolupráci? Chceme vědět víc. Pojďme to probrat osobně!