Ackee s.r.o.
 bazos

Bazoš

Appka pro legendu české inzerce

Bazoš je dnes už jistá volba pro každého, kdo chce rychle nakoupit nebo prodat, ať už se jedná o jakékoli zboží. Teď má i svou appku, díky které je inzerování zas o něco pohodlnější, rychlejší a hlavně jednodušší. A eBay může závidět!

Ackee s.r.o.
Ackee s.r.o.

Naše řešení

Zaměřili jsme se na uživatelsky přívětivé prostředí a aplikaci navrhli tak, aby byl proces inzerování a nákupu pro uživatele co nejjednodušší. Samozřejmostí je možnost přidat si inzeráty do oblíbených nebo nastavit agenta na základě definovaných parametrů (cena, lokalita, zboží). Uživatelé mohou také jednodušeji a rychleji topovat své inzeráty pomocí In App plateb – přímo v mobilu zvolí platbu přes operátora nebo kartou a jejich nabídka je rázem více na očích. Právě funkce In App plateb pro nás byla výzvou a nakonec se kvůli ní zdrželo vydání iOS aplikace o 14 dnů. (Během tohoto 14denního ladění jsme vytopovali desítky inzerátů, a proto rozprodali část majetku našeho CTO. :)) Ale platby teď frčí jako po másle!

Hlavní přínos

Aplikace Bazoše zrychlí celý proces prodeje i nákupu – uživatel jednoduše vyfotí mobilem, co prodává, a ihned může inzerovat, pak stačí počkat na zájemce, kteří se s ním mohou telefonicky spojit přes jediné kliknutí. Přímo v aplikaci je navíc možné přepnout mezi českou, slovenskou a rakouskou doménou. Nakonec na sebe povíme, že během práce na bezchybnosti této funkce jsme zestárli o pár let, ale teď si můžete zabrouzdat i v nabídkách našich zahraničních sousedů, a za to to stálo.

Rozsah dodávky

Naše práce spočívala v kompletním navržení a vývoji aplikace pro iOS i Android, včetně grafiky a UX. I dále pokračujeme ve spolupráci – pracujeme na vývoji a vylepšujeme.

Použité technologie

Aplikace pro iOS se vyvíjela ve Swiftu a androidí verze je napsaná v Kotlinu. Zvláštní pozornost jsme věnovali složitému systému zabezpečení, které chrání proti neoprávněnému přístupu na API Bazoše.

Radim Smička

pan Bazoš (ředitel)

Aplikacím jsme ještě před rokem nedávali žádnou důležitost. Poté jsme zjistili, že nám v tomto segmentu začíná ujíždět vlak. Samotné rozhodnutí pro Ackee, která nám vyvíjí verzi jak pro Android i pro iOS, bylo vcelku jednoduché. S následným vývojem jsme maximálně spokojeni.

Kontakt

Máte zájem o vývoj mobilních aplikací od profesionálů? Domluvte si s námi schůzku!

Praha

+420 604 762 266

[email protected]

Karolinská 650/1

186 00, Praha 8

Česká republika

Berlin

+49 (0)159 052 540 92

[email protected]

c/o Space Shack, Akazienstr. 3A

10827 Berlin-Schöneberg

Německo

Ackee s. r. o. © 2018 Don’t mess with our pixels.

Napište nám