Vývoj aplikací od mistrů v oboru

Jsme Ackee díky našim klientům

V čem máme náskok před ostatními?

Moderní technologie

Při vývoji mobilních aplikací pro Android a iOS používáme vždy ty nejvýhodnější technologie pro konkrétní projekt. V našem nativním tech stacku najdete Kotlin i Swift. Hybridní aplikace vyvíjíme v React Native a Flutteru, webové v Reactu. Neustále se posouvat v technologiích je naše hobby, technologický dluh u nás nemá šanci.

Zkušený tým

Náš interní tým tvoří desítky zkušených vývojářů, designérů a testerů. Díky jejich každodenní interakci u nás vznikají ty nejlepší nápady. Většina týmu je z ČVUT, kde také přednášíme. Pracovali jsme pro startupy, banky i Německý parlament. To u jiné agentury nenajdete.

Kvalita především

I ty nejmenší projekty podrobujeme důkladnému UX testování, neustálé kontrole skrze code reviews, unit testingu a uživatelskému testování naším QA týmem. Pracujeme agilně společně s klientem. S naší devítiletou praxí máme už nastavené ty správné procesy.

Vývoj mobilních aplikací

Jsme zde, abychom společně s vámi vytvořili úspěšný digitální produkt. Zakládáme si na promyšleném uživatelském rozhraní, precizní grafice a silném technickém know-how. Provedeme vás celým procesem vývoje. Jak nativně pro iOS a Android, tak hybridně pro obě platformy. Podívejte se na naši práci pro německý Bundestag nebo ŠKODA AUTO DigiLab.

Náš mobilní stack

Swift
Swift
Kotlin
Kotlin
Firebase
Firebase
React Native
React Native
Flutter
Flutter

Vývoj webových aplikací

Vytváříme dynamické a progresivní webové aplikace, CMS i backendy. Nejen jako podporu pro mobilní aplikace z naší dílny, ale i jako samostatné produkty. Poradíme si s provozem pro miliony uživatelů. Podívejte se na naši případovku online editoru pro jednu z největších tiskáren v Německu nebo na web FlashSport.

Náš webový stack

HTML5
HTML5
React
React
Node.js
Node.js
Webpack
Webpack
Redux
Redux
Next.js
Next.js
Sass
Sass
RxJS
RxJS
Eslint
Eslint
Docker
Docker
Jenkins
Jenkins

Jak navrhujeme design aplikací?

Design je základ – nejsme jen vývojářská firma, jsme designéři aplikací. Stavíme na promakaném UX a UI. Podmínkou úspěšné appky je vždy precizní technická specifikace a zkušené vedení projektu. Na obojí klademe při vývoji důraz.

Více o designu >

Analýza

Zjistíme funkční požadavky a možnosti technického provedení.

UX

Navrhneme intuitivní uživatelské rozhraní pro vaši cílovku. Postavíme prototyp a důkladně otestujeme.

Design

Navážeme na UX a propojíme funkční a estetickou stránku.

Workshop s experty

Chcete vytvořit aplikaci, ale chybí vám kompletní technické zadání? Vyjasněte si všechny otázky na workshopu s našimi nejzkušenějšími experty, kteří mají za sebou už přes 250 úspěšných projektů. Společně najdeme perfektní řešení pro váš byznys.

Více o workshopu >

Máte zájem o spolupráci? Pojďme to probrat osobně!

Napište nám >
Vývoj aplikací
Proč vyvíjet s námi?
Mobilní aplikace
Webové aplikace
Design
Kde se potkáme?