Vývoj aplikací

Váš partner při vývoji náročných aplikací

Vybrali si nás

Moderní technologie

Při vývoji mobilních aplikací pro Android a iOS používáme vždy ty nejvýhodnější technologie pro konkrétní projekt. V našem nativním tech stacku najdete Kotlin i Swift. Hybridní aplikace vyvíjíme v React Native.

Zkušený tým

Náš interní tým tvoří desítky zkušených vývojářů, designérů a testerů. Díky jejich každodenní interakci u nás vznikají ty nejlepší nápady. Většina týmu je z ČVUT, kde také přednášíme.

Kvalita především

I ty nejmenší projekty podrobujeme důkladnému UX testování, neustálé kontrole skrze code reviews, unit testingu a uživatelskému testování naším QA týmem.

Vytvoříme appku podle přesného zadání, nebo vám ji pomůžeme vymyslet přímo na míru. Jsme experti ve vývoji pro iOS i Android. Zakládáme si na promyšleném uživatelském rozhraní, precizní grafice a silném technickém know-how. Zjistěte víc o naši práci pro německý Bundestag nebo ŠKODA AUTO DigiLab.

Naše mobilní technologie

mongodb
mongodb
Docker
Docker
HTML5
HTML5
Node.js
Node.js
React
React
Firebase
Firebase
Swift
Swift
Redux
Redux
Kotlin
Kotlin
Vytváříme dynamické a progresivní webové aplikace i rozsáhlé informační systémy pro statisíce uživatelů. Navrhneme pro vás web, který bude plně funkční na počítačích, tabletech i na mobilech. Zakládáme si na user-friendly prostředí a precizní grafice. Podívejte se na naši případovku online editoru pro jednu z největších tiskáren v Německu.

Naše webové technlogie

HTML5
HTML5
React
React
Node.js
Node.js
Webpack
Webpack
Redux
Redux
Next.js
Next.js
Sass
Sass
RxJS
RxJS
Eslint
Eslint
Docker
Docker
Jenkins
Jenkins

Jak navrhujeme design aplikací?

Design je základ – nejsme jen vývojářská firma, jsme designéři aplikací. Stavíme na promakaném UX a UI. Podmínkou úspěšné appky je vždy precizní technická specifikace a zkušené vedení projektu. Na obojí klademe při vývoji důraz.

Analýza

Zjistíme funkční požadavky a možnosti technického provedení.

UX

Navrhneme takové řešení, které zajistí, aby užívání bylo intuitivní.

Design

Navážeme na UX a propojíme funkční a estetickou stránku.

Workshop s experty

Chcete vytvořit aplikaci, ale chybí vám kompletní technické zadání? Vyjasněte si všechny otázky na workshopu s našimi nejzkušenějšími experty, kteří mají za sebou už přes 250 úspěšných projektů. Společně najdeme perfektní řešení pro váš byznys.

Více o workshopu >

Máte zájem o spolupráci? Pojďme to probrat osobně!

Napište nám >

Vývoj aplikací
Proč vyvíjet s námi?
Mobilní aplikace
Webové aplikace
Design
Spojte se s námi