Ackee s.r.o.
CS EN DE
 Ackee
Big-Data-Server

Big data

Pro firmy

Každý manažer se chce poučit z minulosti a umět lépe plánovat do budoucna. Na všechny otázky o vašem podnikání už máte odpovědi. Ukrývají se v datech, kterými vaše firma disponuje již teď, stačí v nich odpovědi jen najít. A od toho jsme tu my.

Proč my?

Certifikát

Máme certifikaci na Big Data řešení Cassandra od jejího výrobce Datastax.

Firmy

Naše řešení je vhodné také pro malé a střední firmy.

ČVUT

Inženýři z Ackee vyučují o přínosu a zpracování Big Data na ČVUT.

Analýza Big Data

Není v lidských silách zorientovat se ve velkém množství dat pouhým okem. Používáme k tomu pokročilé algoritmy, které vám z velkých dat dokáží vydolovat informace, které jinak nezískáte.

Co znamená analýza Big Data

Data plná skrytých informací vznikají ve vaší firmě neustále. Při práci vašich zaměstnanců, vašich strojů nebo při transakcích, které s vámi uskutečňují vaši zákazníci a dodavatelé. Úkolem analýzy Big Data je najít v těchto datech řád a dostat z nich informace, které vám budou při vašem rozhodování užitečné. Používají se k tomu pokročilé programy a algoritmy založené na matematice a informatické vědě.

Analýza

K čemu je to užitečné vaší firmě

Hodnocení investic

Bez informací můžete jen hádat. Vyplatí se vám zřízení nového oddělení? Jak efektivně pracuje to stávající? Uspějete na novém trhu? Všechny odpovědi už máte. Není důvod hádat a investovat bezhlavě.

Marketing

Marketing nemusí být černou dírou na peníze. Analýza Big Data vám pomůže identifikovat různé skupiny vašich zákazníků, na které můžete díky novým informacím lépe cílit. Dozvíte se více o jejich chování, například v jakém intervalu kupují určitý produkt a podle toho můžete upravit vaši marketingovou komunikaci.

On-line analytika

E-shopy a jiné prodejní weby jsou zlatými doly pro analýzu Big Data. Návštěvníci vám o sobě nechávají spousty dat, na jejichž základě můžete zjistit, jací zákazníci k vám vlastně chodí, které produkty je opravdu zajímají a proč někteří z vašeho webu bez nákupu odejdou.

Zlepšování firemních procesů

Vaše informační systémy vytváří velké množství dat, která nejsou vidět. Přitom tato data vám řeknou nejvíce o tom, kde zbytečně ztrácíte čas nebo práci vašich zaměstnanců.

Hledáte odpovědi? Ozvěte se nám, najdeme je pro vás.

Strojové učení

Někdy je potřeba se rozhodovat hned. Co by člověku trvalo hodiny, zvládne stroj během pár milisekund.Stačí, když ho to naučíme.

O čem je strojové učení

Počítače zatím nejsou chytřejší než lidé, ale rozhodně jsou rychlejší a dokáží pracovat s obrovským množstvím dat a bez chyb. Strojové učení se zabývá učením počítačů orientovat se v datech a rychle reagovat na jejich změnu. Při učení se využívá statistika, dobývání znalostí a spousta technik z oblasti umělé inteligence. „Naučené“ počítače pak pomáhají například bankám odhalit podvody s platebními kartami nebo e-mailovým službám rozpoznat spam.

Potřebujete se rozhodovat hned a bez chyb? Ozvěte se nám!

Učení-Macbook

Prediktivní analýza

Vaše historická data ukrývají budoucnost. Pomocí prediktivní analýzy ji dokážete odhalit dříve, než ji uvidí vaši konkurenti.

Co je prediktivní analýza

Při prediktivní analýze využíváme analýzu Big Data a strojové učení k tomu, aby jsme na základě historických dat co možná nejpřesněji dokázali odhadnout budoucí vývoj nebo identifikovali hrozby a rizika, kterým musíte čelit. Využíváme k tomu především statistické modely, do kterých promítáme informace z vašich dat. Poté jsme schopni v reálném čase vydávat předpovědi budoucího vývoje a upozornit vás na hrozby ještě předtím, než se stanou problémem.

Analýza

K čemu prediktivní analýzu využijete

Vyhodnocování rizik

V historických datech dokážou stroje najít vzor, který vedl opakovaně k nepříjemné události. Díky tomu vás dokáží včas upozornit na hrozící riziko i s vyčíslením pravděpodobnosti, že k události opravdu dojde.

Vývoj trhu

Některé trhy (zejména finanční) generují obrovské množství dat v reálném čase, jejichž analýzou můžete předvídat, jak se budou vyvíjet v budoucnu.

Chování zákazníků

Pokud víte, jak se vaši zákazníci budou chovat v blízké budoucnosti, můžete tomu přizpůsobit spoustu procesů od marketingu až po logistiku. Z jejich minulého nákupního chování dokážeme odhadnout to budoucí, a to jak souhrnně (co se bude kupovat v létě), tak individuálně (zákazník kupuje aviváž každých 14 dní).

Detekce podvodů

Podvodníky, kteří využívají sofistikované metody, bývá těžké odhalit. Pomocí prediktivní analýzy jste schopni odhalit podezřelou aktivitu a dokážete jí včas zabránit.

Chcete vidět do budoucnosti?

Řešení Big Data od Ackee

Konzultace
Konzultace vašeho záměru
Řeknete nám, v čem podnikáte a jaké odpovědi hledáte. My vám vysvětlíme, jak je pro vás najdeme.
Třídění dat
Sběr a třídění dat
Shromáždíme co nejvíc užitečných dat a připravíme je pro analýzu.
Analýza
Analýza
Na míru problému, který řešíte, vytvoříme chytré algoritmy. Ty pustíme na shromážděná data a počkáme, až v nich najdou odpovědi, které hledáte.
Účení
Učení
Počítač prochází data a učí se v nich hledat vzory a souvislosti.
Vyhodnocení
Vyhodnocování v reálném čase
Naučený počítač bude v čerstvých datech hledat již naučené vzory. Pokud je najde, vydá předpověď budoucího vývoje.
Chcete smysluplně využívat vaše data?

Kontakt

Praha

[email protected]

Karolinská 650/1

186 00, Praha 8

Česká republika

IČO: 24240826

DIČ: CZ24240826

BÚ: 2600280340/2010

Mapa

Berlin

[email protected]

The Drivery, Mariendorfer Damm 1

12099 Berlin-Tempelhof

Německo

 

Máte zájem o spolupráci? Chceme vědět víc. Pojďme to probrat osobně!