Ackee s.r.o.
CS EN DE

Tradičně moderní záležitost

Že staré tradice a nejmodernější technologie nejdou dohromady? Ve spolupráci s agenturou CzechTourism jsme se rozhodli tento předsudek postavit na hlavu, a připravili jsme mobilní aplikaci, která veřejnosti přibližuje prastaré tradice naší země atraktivní formou.

Iphone
Iphone
Výsledky

Vysoká kvalita multimédií

Uživatelé si mohou užít audio, video i fotky ve vysokém kvalitě v jedné aplikaci.

Dostupnost

Zapojení uživatelů

Propracovali jsme chytrý systém gamifikace, abychom více zapojili uživatele do aplikace.

Server

Rychle a skvěle

Vývoj mobilní aplikace nám zabral pouhých 8 týdnů a přitom jsme neubrali nic na kvalitě.

01 ANALÝZATomáš Malíř CEO TAPITO

Propracovaný systém gamifikace

Jelikož jsme chtěli, aby uživatele bavilo aplikaci používat, rozhodli jsme se spolu s CzechTourism navrhnout a vypracovat systém gamifikace, tedy zapojení uživatele do interakce s aplikací pomocí herních prvků. Uživatel v aplikaci může například provádět check-iny na zajímavých místech, sbírat cestovatelské hodnosti nebo psát vlastní příběhy. Čím aktivnější uživatel je, tím více obsahu se mu otevírá: od odznaků, tapet, videí až po populární selfie rámečky.

GAMIFICATION

ACTIVITY

Iphone
Iphone

02 NÁVRHTomáš Malíř CEO TAPITO

Intuitivní navigace pro uživatele

Aplikaci zaměřenou na tradice jsme oblékli do moderního grafického kabátu. Struktura obsahu v aplikaci je poměrně komplexní, a tak jsme museli správně vybrat typ navigace, aby byla pro uživatele intuitivní a dobře se mu s aplikací pracovalo. Zvolené řešení staví na využití tabbaru a navigaci podobné mobilní aplikaci od společnosti Facebook.

MODERN DESIGN

COMPLEX

INTUITIVE

Iphone

03 REALIZACETomáš Malíř CEO TAPITO

Malý tým a přesto velké věci

Aplikaci České tradice jsme vyvinuli pro iOS i Android. Při tvorbě datového backendu, který agreguje a předzpracovává data, jsme využili Java Backend. Celé řešení bylo potřeba zpracovat velmi rychle, na implementaci jsme měli pouhých 8 týdnů a podílel se na ní tým 10 lidí.

MICROSERVICES

IOS APP

ANDROID APP

Iphone
Iphone

Mobilní aplikace České tradice

České tradice, to je mobilní aplikace plná příběhů, fotek i videí. Nejenže se s ní turista podívá na zajímavá místa, které třeba doposud neznal, ale dozví se i zajímavé informace právě o tradicích, které se vážou k danému místu nebo kraji. Malí i velcí cestovatelé v aplikaci najdou tipy na výlety, informace o regionech a dalších zajímavých místech ČR. Aplikace je součástí kampaně Tradice má smysl, jejímž cílem je zvýšit zájem o Českou republiku.

Tapito

Aplikace pro první český news startup

Iphone

Košík.cz

Máte prázdnou ledničku a nikam se vám nechce?

Iphone