Slavíme 5 let Ikona srdce
Ackee s.r.o.
 dame-jidlo

Dáme Jídlo

Objednat si jídlo nebylo jednodušší

Služba DameJidlo.cz, patřící pod globální startup Delivery Hero, nabízí seznam restaurací, které rozvážejí jídlo až do domu. Přehledně a jednoduše si tak můžete objednat a podle hodnocení víte, že nekupujete zajíce v pytli. Aplikace DámeJídlo slouží k jednoduchému a pohodlnému objednání jídla jak v parku, na cestách, tak z pohodlí domova.

Ackee s.r.o.
Ackee s.r.o.

Naše řešení

Pro světovou jedničku v oblasti rozvozu jídla máme na starost kompletně všechny mobilní aplikace zajišťující proces nákupu přes DámeJídlo. Od mobilních aplikací pro restaurace, přes mobilní aplikaci pro kurýry, tak aplikaci klientskou určenou k objednávání jídla zákazníky. Klientskou aplikaci jsme navrhli a vyvinuli kompletně novou - na screenshotech je vidět první ochutnávka. Na rozdíl od současné verze mobilních aplikací sázíme na veliké a krásné obrázky jídel, které mohou výrazně pomoci k rychlému a snadnému výběru. Těšit se můžete také na další skvělé zbrusu nové funkce! Jejich objevení ale necháme až na naše uživatele...

Hlavní přínos

Nová aplikace DámeJídlo přinese dosud nejpohodlnější a nejjednodušší způsob objednání skvělého jídla, který jste mohli zažít.

Rozsah dodávky

Pro DámeJídlo jsme připravili kompletní návrh funkčnosti, wireframe a grafickou podobu nové klientské aplikace. Spravujeme interní aplikace pro kurýry a restaurace. 

Použité technologie

Kromě technologií pro vývoj aplikací Swift, Obj-C a Java jsme použili na realtimové funkce databázi Firebase.

Martin Štekl

CTO at Dáme Jídlo

Kluci z Ackee se nám starají o všechny mobilní aplikace a společně pracujeme na vývoji nových. Oceňujeme především jejich agilitu, přístup k vývoji a hromadu dobrých nápadů.