Ackee s.r.o.
 dame-jidlo

Dáme Jídlo

Mobilní aplikace

Ackee s.r.o.
Ackee s.r.o.

O Dáme Jídlo
Služba DameJidlo.cz, patřící pod globální startup Delivery Hero, nabízí seznam restaurací, které rozvážejí jídlo až do d. Přehledně a jednoduše si tak můžete objednat a podle hodnocení víte, že nekupujete zajíce v pytli.

Aplikace DámeJídlo slouží k jednoduchému a pohodlnému objednání jídla jak v parku, na cestách, tak z pohodlí domova.

Naše řešení
Pro světovou jedničku v oblasti rozvozu jídla v současné době vyvíjíme a spravujeme kompletně všechny mobilní aplikace zajišťující celý proces nákupu přes DámeJídlo. Od mobilních aplikací pro restaurace, přes mobilní aplikaci pro kurýry, tak aplikaci klientskou určenou k objednávání jídla zákazníky.

Zbrusu nová verze klientské aplikace je právě ve vývoji. Na screenshotech je vidět první ochutnávka. Aplikaci připravujeme ve verzi pro Android a iOS. Na rozdíl od současné verze mobilních aplikací sázíme na veliké a krásné obrázky jídel, které mohou výrazně pomoci k rychlému a snadnému výběru. Těšit se můžete také na další skvělé zbrusu nové funkce! Jejich objevení ale necháme až na naše uživatele...

Použité technologie
Kromě technologií pro vývoj aplikací Swift, Obj-C a Java jsme použili na realtimové funkce databázi Firebase. Brzy uvidíte, co všechno se dá pro jednoduchou věc, jako objednání jídla, vymyslet :-).

Rozsah dodávky
Pro DámeJídlo jsme připravili kompletní návrh funkčnosti, wireframe a grafickou podobu nové klientské aplikace. Spravujeme interní aplikace pro kurýry a restaurace. Aktuálně tedy dodáváme řešení všech mobilních aplikací.

Hlavní přínos
Nová aplikace DámeJídlo přinese dosud nejpohodlnější a nejjednodušší způsob objednání skvělého jídla, který jste mohli zažít.

Technologie

Swift, Java, Firebase, Obj-C

Martin Štekl

CTO at Dáme Jídlo

“Kluci z Ackee se nám starají o všechny mobilní aplikace a společně pracujeme na vývoji nových. Oceňujeme především jejich agilitu, přístup k vývoji a hromadu dobrých nápadů."

Kontakt

Máte zájem o vývoj mobilních aplikací od profesionálů? Domluvte si s námi schůzku!

+420 604 762 266

Ing. Martin Půlpitel (CEO)

+420 724 008 676

Ing. Josef Gattermayer (CIO)

Ackee s.r.o.

Karolinská 650/1

186 00, Praha 8

Česká republika

Mapa

.

IČO: 24240826

DIČ: CZ24240826

Číslo účtu: 2600280340/2010

Ackee s.r.o. © 2017 All rights reserved.

Napište nám