Ackee s.r.o.
CS EN DE
hi5.alt.logo

Tiskárna Hi5
Miliony potisků ročně

Pole své působnosti chtěla tiskárna dál rozšiřovat. K lepší pozici na trhu ale potřebovala modernější způsob prodeje. Proto jsme pro ni vytvořili webovou aplikaci, která zajišťuje celý proces od objednávky až k výrobě.

hi5.alt.info-iphone1
hi5.alt.results

vše v režii pouze
pětičlenného týmu

hi5.alt.availability

5 000 hodin vývoje
i následná správa

hi5.alt.server

napsáno 100 000 řádků kódu

hi5.alt.info-iphone1

Analýza

Využití
komunitního
open-source

Nejpalčivější otázkou pro nás byl výběr technologie. Ty doposud běžně používané rychle zastarávaly a s jejich užitím by Hi5 nečekala dlouhá budoucnost. Nebylo se kde inspirovat, a proto jsme si museli poradit sami. Největší potenciál jsme objevili v open-source nástroji SVG-edit, do kterého jsme si dokódovali spoustu vlastních funkcí.

Wireframy
Persony
Scénáře

Návrh

Vlastní
uživatelské
rozhraní

Nejdůležitější pro nás bylo přívětivé UX. Protože editor obsahuje hodně funkcí, kladli jsme při navrhování uživatelského rozhraní důraz na přehlednost. Vycházeli jsme ze zaběhlých nástrojů, především z Photoshopu a Illustaroru, na jejichž ovládání jsou grafičtí designéři zvyklí.

Photoshop
React
Svg
hi5.analysis.title
logo Hi5

Realizace

Systém běží na SVG technologii, která umožňuje plynulou práci s vektorovou grafikou. Frontend aplikace je vytvořený pomocí technologie React, která je tak rychlá, že si uživatel připadá, jako by pracoval v aplikaci, a ne na webu. Nakonec i nás překvapilo, jak byl celý vývoj složitý. Zabral 9 měsíců, ale na výsledek jsme opravdu hrdí.

Měsíční podpora

Spolupráce pokračuje

První fáze je hotová. Kompletní webovou appku jsme dodali přes společnost SABO Mobile IT GmbH a podpora Hi5 z naší strany nadále trvá.

SLA
Iphone

Webová aplikace Hi5

Nový online systém tiskárny Hi5 nabízí unikátní nástroj, pomocí kterého si může zákazník navrhnout vlastní design trička a zadat ho ihned do výroby. Hi5 díky němu dostává více objednávek a prodeje nadále rostou.

Tapito

Aplikace pro první český news startup

Iphone

Virtuální Aš

Virtuální Aš je moderní projekt pro podporu turistického ruchu v západočeském městě Aš.

Iphone