Ackee s.r.o.
CS EN DE

Project Manager

Jsme více než 60členný tým nadšených vývojářů, projekťáků, designérů a testerů, kteří od roku 2012 touží po jediném – vytvářet ty nejkvalitnější a nejkrásnější appky a weby v celé Evropě. Potkáte nás v našich moderních kancelářích v Karlíně a Berlíně, na technologických konferencích nebo na ČVUT v Praze, kde přednášíme. 

Co tě u nás čeká

Hledáme projektového manažera, který povede nově vznikající projekty pro naše české i zahraniční klienty. Projekťák v Ackee nemá na starosti jen administrativu, ale je zodpovědný za veškerou komunikaci s klientem, interní komunikaci s vývojovým týmem (6-12 lidí) a vedení projektu po business stránce. V jednu chvíli budeš mít na starosti vedení 1-3 aktivních projektů, zadávání úkolů, kontrolu jejich plnění a koordinaci designu, vývoje a deploymentu. Zároveň budeš mít pod palcem sestavení projektového plánu, návrh řešení a alokaci našich miláčků na jednotlivé projekty.

Co bys měl/a umět

 • řídit projekty od A do Z: plánovat kapacity, hlídat rozpočty, dodržovat termíny, komunikovat s klienty a pružně reagovat na jejich požadavky
 • vyznat se v současných trendech ve vývoji mobilních aplikací a webových řešení
 • znát základy programování a pojmy jako REST, API, frontend, backend, Cloud nebo mikroslužby
 • přebrat odpovědnost a proaktivně řešit vše potřebné
 • dbát na detaily a důsledně dotahovat do konce velké i malé projekty
 • používat angličtinu na takové úrovni, abys mohl/a vést zahraniční projekty

Oceníme, pokud

 • máš zkušenost s projekty vývoje aplikací
 • znáš agilní metodiky
 • máš základy němčiny

Jaké to je pracovat v Ackee

 • pracuješ na smysluplných lokálních i mezinárodních projektech, které jsou vidět (Zonky, Rekola, Košík, Bazoš, Bundestag, FlashSport)
 • máš velkou volnost v řízení svého času a přidělené práce
 • můžeš realizovat svoje nápady nejen v rámci interních projektů (např. App4Event)
 • čerpáš budget na návštěvy konferencí a meetupů u nás i v zahraničí
 • jsi součástí zapáleného a inspirativního týmu, který sdílí know-how nejen na pravidelných meetinzích
 • máš k dispozici MacBook, firemní tarif, multisportku a sdílené Ackee auto
 • každý pracovní den ti zpříjemňuje čerstvé ovoce, skvělá káva a možnost svačinky

Jestli se chceš o Ackee dozvědět víc, koukni taky na náš web nebo blog.

Zaujalo? Pošli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn/GitHub repozitář, anebo napiš, s čím máš zkušenosti. Těšíme se!

Odpovědět na pozici Project Manager


S kým se potkáš?

Marek Přibáň

Project Manager Team Lead

Marek je team leader projekťáků. Když neřídí projekty, řídí motorku nebo dělníky na stavbě. Kromě svých lidí se stará o to, aby všechny projekty odešly včas, za rozumné prostředky a především v Ackee kvalitě.

Souhlas zaměstnavateli se zpracováním osobních údajů

Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Ackee s.r.o., IČO 24240826, Karolinská 650/1, Praha 8, 186 00 v souladu s GDPR shromažďovala, uchovávala i jinak zpracovávala mé níže uvedené osobní údaje, a to nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí.

Mé osobní údaje poskytnuté v rozsahu profesního životopisu prostřednictvím e-mailové nebo jiné písemné korespondence nebo osobně při přijímacím pohovoru či v souvislosti s ním budou zpracovány minimálně v následujícím rozsahu:

 1. jméno, příjmení (i rodné), titul, kontaktní adresa, telefonní číslo, e-mail,
 2. absolvované vzdělání včetně seznamu vzdělávací instituce, školení, kurzy, získané certifikáty a osvědčení, jazykové znalosti,
 3. předchozí zaměstnání,
 4. fotografie, jestliže bude součástí životopisu,
 5. změna pracovní způsobilosti, je-li tato sdělena uchazečem a jedná se o informaci významnou pro budoucí pracovní pozici a způsob plnění pracovních povinností z ní plynoucí.

Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytené pro účely zpracování.

Tímto výslovně prohlašuji, že své osobní údaje poskytuji dobrovolně, bez nátlaku, že jsou pravdivé a že souhlasím s jejich využitím ke stanovenému účelu.