Ackee s.r.o.
CS EN DE

Virtuální pohled do historie

Virtuální Aš je moderní projekt pro podporu turistického ruchu v západočeském městě Aš. Pomocí rozšířené reality umožňuje návštěvníkům města prohlédnout si dávno vyhořelý evangelický kostel v jeho původní podobě. Pro tento projekt jsme vytvořili mobilní aplikaci a také responzivní webovou stránku plnou užitečných informací.

Iphone
Výsledky

100% responzivní

Web je přizpůsobený pro použití na mobilech, tabletech i stolních počítačích.

Dostupnost

Za týden? To umíme!

Webovou stránku včetně grafiky jsme stihli připravit za necelý týden.

Server

Jazykové mutace

Díky použitým technologiím je snadné přidávat nové jazykové mutace webu.

01 ANALÝZA

Návrat do minulosti z  přítomnosti

Mobilní aplikaci Virtuální Aš použije návštěvník Aše ve chvíli, kdy se ocitne přímo na místě a chce si prohlédnout 3D model vyhořelého evangelického kostela. Webová stránka, která aplikaci podporuje, bude tedy často navštěvována v terénu z mobilních telefonů nebo tabletů. Museli jsme s tím proto počítat a navrhnout celý web tak, aby na těchto zařízeních dobře vypadal a snadno se používal.

-

VIRTUAL REALITY

- 3D

Iphone
Iphone

02 NÁVRH

Jednostránková přehledná prezentace

Jelikož web slouží jako podpora pro mobilní aplikaci, je na něm poměrně málo obsahu. Rozhodli jsme se proto použít moderní jednostránkový design, který návštěvníka webu přirozeně vede obsahem bez zbytečného klikání.

-

SINGLE PAGE

- WEB SUPPORT

Iphone

03 REALIZACE

Jazykové mutace nejsou problém

Při vývoji webové stránky jsme použili framework Middleman, který významně urychluje vývoj statických webových stránek s podporou jazykových mutací, které jsou pro web určený pro turisty nezbytné. Celý web je plně responzivní – dobře se používá na mobilech, tabletech i stolních počítačích. Webovou stránku jsme byli připraveni odevzdat již za týden od začátku vývoje.

-

RESPONSIBILITY

- FRAMEWORK MIDDLEMAN

Iphone

Webová prezentace
Virtuální Aš

Web projektu Virtuální Aš slouží především jako podpora pro stejnojmennou mobilní aplikaci. Návštěvník na něm najde informace o projektu a způsoby, jak aplikaci stáhnout. Web je postavený na svěžím jednostránkovém designu a funguje stejně dobře na mobilech, tabletech i stolních počítačích.

Babysitting

Aplikace pro všechny rodiče a hlídačky

Iphone

Košík.cz

Máte prázdnou ledničku a nikam se vám nechce?

Iphone