Ackee s.r.o.
CS EN DE

Berlín
Space Shack

Kdybychom nebyli Pražáci, tak žijeme v Berlíně. Zdejší styl života nás prostě baví. Sídlíme tu v cool co‑workingu uprostřed Schönebergu, obrážíme IT akce a užíváme místní kulturu. Ale hlavně! I pro Berlín vyvíjíme super mobilní aplikace. A nejen pro něj.

Proč jsme v Berlíně?

V centru dění

V centru dění

Berlín se stává pro technologické firmy a startupy evropským Silicon Valley. Hloupost nebýt jako vývojáři appek u toho, no ne? Jsme blíž svým stávajícím i novým klientům.

Vesmírné zázemí

Vesmírné zázemí

Na Space Shack nedáme dopustit. Tenhle unikátní co‑working nám nabízí klidnou kancelář, inspirativní open space i prostory, kde pořádáme meetupy a šíříme know‑how.

Hodně IT, trochu underground

Hodně IT, trochu underground

Berlín má nepopsatelnou atmosféru. Lidé, bary, ulice, jídlo. Vedle byznysu žije uměním a zábavou. A to chcete zažít. Někdy dovezeme berlínský spirit i do našeho Přístavu. #lovímeumělce

Takhle tu žijeme

Appky (nejen) do Berlína

Naše berlínská pobočka, kterou najdete uprostřed Schönebergu, slouží hlavně jako kontaktní bod pro německy mluvící země. Máme tu ale tým, který umí řešit problémy on‑site a komunikovat s klienty v němčině či angličtině.

Právě vyvíjíme například novou mobilní aplikaci pro německý Bundestag. O naší práci a plánovaných aktivitách se ale dozvíte nejvíc na našem blogu a v referencích.

Kontakt

Praha

[email protected]

Karolinská 650/1

186 00, Praha 8

Česká republika

IČO: 24240826

DIČ: CZ24240826

BÚ: 2600280340/2010

Mapa

Berlin

[email protected]

The Drivery, Mariendorfer Damm 1

12099 Berlin-Tempelhof

Německo

 

Máte zájem o spolupráci? Chceme vědět víc. Pojďme to probrat osobně!