Vyvíjíme

úspěšné

mobilní aplikace

Máme kreativní in-house tým, zákazník má přístup přímo k vývojářům, analytikům či grafikům - pouze tak se ty nejlepší myšlenky dostanou do vaší aplikace!

mobilní aplikace

pro malé

i velké hráče

Svou důvěru v nás vložili jednotlivci, startupy i velké firmy. Naše práce nespočívá jen ve vývoji, ale také v návrhu, poradenství a marketingu.

Naše

mobilní aplikace

vítězí

Mobilní aplikace z naší dílny již 3× zvítězily na přehlídce aplikací AppParade. Připsaly si také ocenění od společností IBM, Vodafone a Apple.

S čím vám pomůžeme

Vývoj mobilních aplikací

Mobilní aplikace jsou naše parádní disciplína. Máme za sebou desítky hotových aplikací, z nichž některé dokonce získaly ocenění. Vyvíjíme pro iOS, Android i Windows Phone.

Vývoj webových aplikací

Webové aplikace stavíme na atraktivním designu a moderních webových technologiích. Děláme statické stránky, eshopy, robustní informační systémy nebo třeba hry v HTML5. Pro mobily, tablety i stolní počítače.

Analýza Big Data

Z vašich dat dokážeme vyhodnotit minulost i předpovídat budoucnost. Analyzujeme rozsáhlé datové celky a hledáme v nich souvislosti.

Naši zákazníci

Naše práce mluví za nás

Za 3 roky naší existence toho již máme za sebou docela hodně - 13 aplikací a 8 webů. Přesvědčte se.


HCT Tréninky

Mobilní aplikace a rezervační systém.

MFDF Jihlava

Mobilní aplikace pro filmový festival.

P.H.A., akciová společnost

Webová prezentace developerské společnosti.

Máme dokonce i blog

Breathe life into your messages with Textshape. New app from Ackee.

After a success with award-winning Photoshape we were thinking how to push this great idea even further. After hours and hours of brainstorming it suddenly struck us. We spent hours every day chatting with our friends on WhatsApp, iMessage, Facebook etc. but what do we have at our disposal? Just boring plain text and few tiny emojis. We knew that we can do better. That we can give users new way to have fun with their friends while they're chatting.

Continous Integration in Ackee in Nette developer´s perspective

In Ackee Continuous Integration is used for web application development. I'll explain you why this helps us, Nette programmers and how it simplifies our work.

We have launched our blog!

In Ackee we focus on smart solutions that facilitate our work and our clients to ensure a better outcome.

Napište nám zde