Flashsport – Bleskové sportovní zpravodajství

Rok: 2019 – 2020
Klient: Flashsport
úvodMiliony sportovních zpráv na míru
Livesport je globální jednička v poskytování sportovního zpravodajství, které měsíčně vyhledává zhruba 90 milionů lidí po celém světě. V rámci naší dlouhodobé spolupráce jsme vytvořili jedinečnou platformu pro zprostředkovávání sportovních zpráv – rychle, přehledně a na míru každému uživateli. Ti tak mohou sledovat veškeré sportovní dění na jednom místě.
Light / Darkmode
výzvaPosbírat, personalizovat, doručit. Ihned
Na úplném počátku stála naše chytrá čtečka obsahu Tapito. Právě díky zde využitým technologiím a našim zkušenostem si nás Livesport po jeho odkoupení vybral jako partnera pro vývoj zbrusu nového produktu. Ten musel splňovat vysoké technologické nároky, které umožňují vybraný obsah doručovat uživatelům téměř v reálném čase.
řešení Sportovní zprávy do pár sekund díky gRPC
Jak nejlépe uspokojit dychtivé sportovní fanoušky? Rozhodující je rychlost. Využili jsme proto technologii gRPC a vytvořili mobilní a webovou aplikaci, která bleskovou rychlostí agreguje články se sportovní tematikou ze všech relevantních zdrojů. Díky tomu uživatelé v mžiku získají kompletní přehled o dění ze světa sportu, který je zajímá.
Web app / Mobile
zajímavostiFlexibilita, rychlost, agilita
Rychlost a flexibilita hrála důležitou roli od samého začátku. Díky úzké spolupráci s interním týmem Livesportu jsme se zapojili do všech fází projektu – od konzultace UX designu přes sdílení verzovacích nástrojů a databází dat až po zátěžové testy. Agilní přístup nám umožnil efektivněji sdílet naše technologické know-how a rychle reagovat na požadavky klienta. Výsledkem jsou aplikace, které tento princip odráží také ve vztahu k uživateli.
“Ackee jsme si vybrali na základě skvělých referencí a předchozích zkušeností, takže jsme si byli jistí jejich odbornými znalostmi. Bez nich bychom náš produkt nemohli spustit. Jejich největší kvalitou je široká škála dovedností a schopnost být aktivním partnerem v mnoha oblastech. Ukázali, že věří v náš produkt a pro úspěch projektu udělají maximum. S výsledky dosavadní spolupráce jsme velmi spokojeni a rádi v ní budeme pokračovat i nadále.”
Jan TomešProject manager, Livesport

Team