Slavíme 5 let Ikona srdce
Ackee s.r.o.

Ovládněte
nejnovější technologie

Díky zájmu našich klientů jsme se rozhodli začít sdílet naše mnohaleté zkušenosti a vědomosti v oblastech implementace nejnovějších technologií, jako jsou Swift, Node.js, React a mnoho dalších.

Iphony
Ackee s.r.o.
Ackee s.r.o.

Co umíme

Mobilní-aplikace

Učte se od expertů

Jsme technologická špička, kvalita naší práce je pro nás to nejdůležitejší. Naše aplikace obrdžely spoustu cen a klienti se nebojí za námi chodit i s náročnými projekty.

Webové-aplikace

Ovládněte nejmodernější technologie

Dejte Vašim zákazníkům možnost pracovat s aplikacemi, které si v 21. století zaslouží.

Big-data

Angličtina nebo čeština? No problem!

Spolupracujeme s klienty po celém světě. Kvalitní školení v angličtině je tedy samozřejmostí.

Školené technologie

courses.alt.why-us-scale

Mobilní aplikace

Rádi byste zvýšili odbornost svého vývojářského týmu? Poskytujeme kompletní školení v oblasti vývoje nativních aplikací pro nejpopulárnější platformy iOS a Android.

courses.alt.why-us-winner

Webové aplikace

Webové aplikace, které šlapou jako hodinky, se bez technologií jako Node.js nebo React zkrátka neobejdou. K dobrému základu by také nemělo chybět PHP Nette. Naučte se tyto technologie s námi!

Chcete mobilní aplikaci od profesionálů a stát se tak naším 67. klientem?

Co říkají naši klienti

courses.alt.why-us-scale

Štěpán Rezek

“Společnost Ackee jsme si vybrali v mezinárodním výběrovém řizení, kterého se zúčastnily i britské firmy. Školení nám sestavili dle našich přání a byli jsme velice spokojeni. Obzvláště oceňuji profesionalitu, pečlivost přípravy, praktické příklady a zápal pro technologie od školitelů.”

courses.alt.why-us-scale

Sebastian Rüggeberg

“We had decided to reprogramm our ERP-system with the PHP-Framework Nette. Because we didn't have much experience with Nette yet, we have ordered a 4-day-seminar with Martin Humenik, a highly experienced Nette-Developer, for an introduction into Nette. Martin was well prepared for the seminar and brought a fully working code-example, with all required features, that we gave him in advance. In the seminar he tought us how to develop in Nette, with focus on the important parts for our company. With Martins help we managed to avoid many beginners-errors, as well as weeks of research and frustation getting started in Nette!”

courses.alt.why-us-scale

Samuel Šušla

“Předmět MI-IOS mi pomohl více rozšířit moje znalosti o vývoji pro platformu iOS. Lektoři z Ackee mi ukázali, jak řešit každodenní i méně běžné problémy při vývoji. Hodně se mi líbil “live coding”, kdy lektor z prázdného projeku vytvořil funkční malou aplikaci, na které demonstroval možné přístupy.”