Ackee s.r.o.
 pocket-fennec

Pocket Fennec

Roztomilý průvodce do kapsy

Pocket Fennec je aplikace, která nabízí audio průvodce vybranými metropolemi a městy. Unikátní je systémem fungování, kdy průvodce sleduje polohu uživatele a při procházení přednastavených bodů přirozeně spouští příběhy a komentář k danému místu.

Ackee s.r.o.
Ackee s.r.o.

Naše řešení

Pro Pocket Fennec jsme navrhli obě hlavní části služby: aplikaci samotného průvodce pro iOS i nové a plně responsivní webové stránky. Při navrhování aplikace jsme kladli důraz na přehledné a příjemné uživatelské rozhraní.

Hlavní přínos

Pocket Fennec nabízí audio průvodce po evropských městech s unikátními příběhy a zajímavostmi. Zároveň je offline, a tak vás po dovolené nezruinuje účet za mobilní připojení. Audio komentáře jsou v různých jazycích a lze je spustit i doma jako připomenutí navštívených míst.

Rozsah dodávky

Kromě návrhu a vývoje samotné aplikace pro iOS, jsme dodali také administrační webové stránky.

Použité technologie

Aplikace je napsaná ve Swiftu. Pro web jsme využili framework Java EE + Spring, databázi MySQL, pro mapování objektů databázi MyBatis a pro kompilaci kódu Maven.

Martin Čarek, Founder of Pocket Fennec

Martin Čarek

Founder of Pocket Fennec

Volba realizačního partnera projektu nebyla v našem případě snadná. Technická erudice, reference jsou podstatné předpoklady. Čeho si však osobně cením na spolupráci s Ackee je individuální přístup, spolehlivost a invence, se kterou se ujali zadání.

Kontakt

Máte zájem o vývoj mobilních aplikací od profesionálů? Domluvte si s námi schůzku!

Praha

+420 604 762 266

[email protected]

Karolinská 650/1

186 00, Praha 8

Česká republika

Berlin

+49 (0)159 052 540 92

[email protected]

c/o Space Shack, Akazienstr. 3A

10827 Berlin-Schöneberg

Německo

www.ackee.de

Ackee s. r. o. © 2018 Don’t mess with our pixels.

Napište nám