Ackee s.r.o.
 secteno

Sečteno

Účetnictví bez papírování

Sečteno se dokáže kompletně postarat o vaše účetnictví a vy se tak můžete soustředit pouze na své podnikání. Jde o jeden z projektů CreativeDocku, jehož cílem je zbavit vás starostí, papírování a zajistit, aby pro vás účetnictví bylo zdrojem užitečných informací. Faktury a další komunikace už probíhá pouze online a vy tak máte díky aplikaci Sečteno vždy aktuální přehled o své firmě.

Ackee s.r.o.
Ackee s.r.o.

Naše řešení

Pro Sečteno jsme vyvinuli web, který běží na systému Wordpress a využívá množství existujících pluginů usnadňujících práci, které jsme upravili na míru pro Sečteno. Díky tomu si mohou v Sečteno sami a jednoduše přidávat nový obsah či články na blog. Web je samozřejmě plně responzivní.

Hlavní přínos

Sečteno nabízí možnost nestarat se o všechny nutné formality a povinnosti, soustředit se pouze na své podnikání a ještě o něm navíc získat užitečná data a insighty. Rádi proto pomůžeme s tím, abyste si po večerech nemuseli vést bokem tabulky v excelu a prodírali se tunami papíru!

Rozsah dodávky

Pro Sečteno jsme dodali nové webové stránky, provoz webu si již zajišťuje klient svépomocí.

Ondřej Tomeš

Founder

Ackee odvedlo skvělou práci a nebojím se říct, že secteno.cz je nejlepší web účetní firmy v ČR. Zákazník na něm najde vše, co o našich službách potřebuje vědět, přitom je uživatelsky jednoduchý a navíc skvěle vypadá. Děkujeme.

Kontakt

Máte zájem o vývoj mobilních aplikací od profesionálů? Domluvte si s námi schůzku!

Praha

+420 604 762 266

[email protected]

Karolinská 650/1

186 00, Praha 8

Česká republika

Berlin

+49 (0)159 052 540 92

[email protected]

c/o Space Shack, Akazienstr. 3A

10827 Berlin-Schöneberg

Německo

Ackee s. r. o. © 2018 Don’t mess with our pixels.

Napište nám