Ackee s.r.o.
CS EN DE
 secteno

Sečteno

Účetnictví bez papírování

Sečteno se dokáže kompletně postarat o vaše účetnictví a vy se tak můžete soustředit pouze na své podnikání. Jde o jeden z projektů CreativeDocku, jehož cílem je zbavit vás starostí, papírování a zajistit, aby pro vás účetnictví bylo zdrojem užitečných informací. Faktury a další komunikace už probíhá pouze online a vy tak máte díky aplikaci Sečteno vždy aktuální přehled o své firmě.

Naše řešení

Pro Sečteno jsme vyvinuli web, který běží na systému Wordpress a využívá množství existujících pluginů usnadňujících práci, které jsme upravili na míru pro Sečteno. Díky tomu si mohou v Sečteno sami a jednoduše přidávat nový obsah či články na blog. Web je samozřejmě plně responzivní.

Hlavní přínos

Sečteno nabízí možnost nestarat se o všechny nutné formality a povinnosti, soustředit se pouze na své podnikání a ještě o něm navíc získat užitečná data a insighty. Rádi proto pomůžeme s tím, abyste si po večerech nemuseli vést bokem tabulky v excelu a prodírali se tunami papíru!

Rozsah dodávky

Pro Sečteno jsme dodali nové webové stránky, provoz webu si již zajišťuje klient svépomocí.

Ondřej Tomeš, Founder of Sečteno

Ondřej Tomeš

Founder

Ackee odvedlo skvělou práci a nebojím se říct, že secteno.cz je nejlepší web účetní firmy v ČR. Zákazník na něm najde vše, co o našich službách potřebuje vědět, přitom je uživatelsky jednoduchý a navíc skvěle vypadá. Děkujeme.

Kontakt

Praha

[email protected]

Karolinská 650/1

186 00, Praha 8

Česká republika

IČO: 24240826

DIČ: CZ24240826

BÚ: 2600280340/2010

Mapa

Berlin

[email protected]

The Drivery, Mariendorfer Damm 1

12099 Berlin-Tempelhof

Německo

 

Máte zájem o spolupráci? Chceme vědět víc. Pojďme to probrat osobně!